Chunk Best Sellers
Chunk Best Sellers
Couldn't load pickup availability
A Bundle of the best of Charlie.
When you're not sure where to start, enjoy a bundle of our bestselling Chunks.
Contains:
Allergens
Allergens
Our products contain Wheat Flour, Egg, and Soy Lecithin, and is produced in a facility that handles nuts. Our products may contain traces of nuts.
Shipping
Shipping
We deliver brownies using AusPost with express shipping and tracking. It usually takes 1-3 days for domestic shipping and even quicker for metropolitan areas. We cannot take responsibility for unexpected delays, but we make every effort to ensure timely delivery. We bake brownies to meet demand, so processing and dispatch may take 1-2 days, especially for orders placed after 1pm.
Wholesale
Wholesale
For wholesale enquiries, please email hello@charliebrownie.com.au
Ingredients
Ingredients
White, Dark & Milk Chocolate, Sugar, Butter, Wheat Flour, Egg, Salt, Vanilla Extract, Baking Powder.
![Chunk Best Sellers](http://charliebrownie.com.au/cdn/shop/files/1_1a12a377-cebd-40ed-839d-b4fef45fb73a.png?v=1733191638&width=1445)
![Chunk Best Sellers](http://charliebrownie.com.au/cdn/shop/files/Reeces_359b0f19-2fcf-4507-88c0-29d80e7969cc.png?v=1718107959&width=1445)
![Chunk Best Sellers](http://charliebrownie.com.au/cdn/shop/files/Bueno_a95ba803-ff8b-4731-a8a1-1e0dd4abbb07.png?v=1718107722&width=1445)
![Chunk Best Sellers](http://charliebrownie.com.au/cdn/shop/files/Biscoff.png?v=1718113249&width=1445)
![Chunk Best Sellers](http://charliebrownie.com.au/cdn/shop/files/Tim_Tam.png?v=1718113409&width=1445)
-
Biscoff Babe Chunk
Regular price $8.00Regular priceUnit price / per -
Tease Me Chunk
Regular price $8.00Regular priceUnit price / per -
Cream'd Chunk
Regular price $8.00Regular priceUnit price / per -
Nutella Bueno Chunk
Regular price $8.00Regular priceUnit price / per -
Kit Kat Teaser Chunk
Regular price $8.00Regular priceUnit price / per -
Reese's Blondie Chunk
Regular price $8.00Regular priceUnit price / per -
OG Brownie Chunk
Regular price $7.00Regular priceUnit price / per -
S'mores Chunk
Regular price $8.00Regular priceUnit price / per -
OG Blondie Chunk
Regular price $7.00Regular priceUnit price / per -
Nutty Crunch Chunk
Regular price $8.00Regular priceUnit price / per